Tom is Directeur van de Nierstichting en voorzitter Samenwerkende Gezondheidsfondsen (SGF).  Wat Tom zo inspirerend maakt voor mij is zijn toegankelijkheid en passie voor de stichting. Hij doet er alles aan om het leven voor mensen met een nierziekte draaglijker te maken.

Bij de Nierstichting gaan ze er vol voor en halen ze alles uit de kast voor de mensen die aan nierziekten lijden. In dit interview vertelt Tom over hoe hij bij de Nierstichting terecht is gekomen, waar ze mee bezig zijn en wat ze belangrijk vinden en natuurlijk waar hij zelf de inspiratie vandaan haalt.

Klik hier voor de video of luister hier alleen naar de audio.

 

 

 

PAK de Ventoux

In het interview vertelt Tom dat hij met 3 vrienden de Mont Ventoux heeft beklommen. Een prachtige prestatie, voor een prachtig doel. Het is nog tot 31 oktober 2016 mogelijk om een financiële bijdrage te leveren aan deze sponsoractie. Kijk hiervoor op de speciale PAK de Ventoux actiepagina op de Nierstichting website. De volledige opbrengst van deze actie komt ten goede aan de ontwikkeling van de draagbare kunstnier.

Opbrengst tot nu € 9.532,20

 

Meer over Tom Oostrom:

Nierstichting

Tom op Linkedin

Tom in Tijd voor Max